Proč tyto stránky?

    Zatoužila jsem po místě, které bych mohla sdílet se svými přáteli a známými, kde by oni našli informace o termínech mých vystoupení, texty mých písniček, případně nějakou tu nahrávku. Takže to místo je tady.

O sobě

     se příliš rozepisovat nechci,uvedu jen jednu zmínku v souvislosti s obrázkem pod tímto textem.

     Na obrázku vidíš kostel Nejsvětější Trojice ve vsi Klášter, nedaleko Nové Bystřice. Na tomto místě byl v letech 1501 - 1507 pro řeholníky řádu pavlánů (nebo paulánů - členů kongregace svatého Vincence de Paula - Lazaristů) zbudován, dnes bohužel nedochovaný, klášter. Později, na konci 17. století, byl ke klášteru přistavěn právě zmiňovaný kostel Nejsvětější Trojice, barokní dílo architekta Giovanniho Domenica Orsiho, uvnitř vyzdobený raně barokními štukaturami autora G. B. Cometa. Unikátní památkou je vyřezávaný Strom života, dřevořezba z jednoho kusu dřeva,neznámého autora, dokončená v roce 1720.

     To, proč tě nudím předchozím naučným textem má důvod ve skutečnosti, že v srpnu 2005 jsem se nechala přemluvit ke svému prvnímu veřejnému vystoupení uskutečněnému v nádherném prostředí právě tohoto kostela.

     Tady je místo mého portrétu obrázek tohoto krásného kostela, určitě si to zaslouží.

Můj, třeba neznámý, příteli,

     srdečně tě vítám, budu se těšit na každou tvou další návštěvu.